Pożegnanie i… powitanie zarazem


Drodzy Przyjaciele!

Właśnie zakończyłem prawie 30-letnią przygodę z radiem i radiowym dziennikarstwem. Trzeba wiedzieć, kiedy należy odejść i zająć się czymś choćby trochę innym. Przeżyłem wspaniałą życiową przygodę i wiele burz, ale bez nich ta przygoda tak by nie smakowała.
Dziękuję TYM WSZYSTKIM, z którymi zawodowy los mnie zetknął, z którymi miałem przyjemność współdziałać, dyskutować i czasem wspólnie ciężko pracować. To dzięki Wam mam poczucie sensu tego, co robiłem przez te wszystkie lata.

Jeśli komuś „zalazłem za skórę” – przepraszam. Taki to już zawód. Jeśli komuś pomogłem w czymś dobrym – to jestem człowiekiem szczęśliwym.

Podejrzewam, że nie zerwę całkiem z dziennikarstwem, bo chyba nie umiałbym bez niego żyć, ale będzie to już trochę inna „działka”. Może bardziej jako prywatna pasja niż zawód, który w dzisiejszych czasach coraz trudniej uczciwie uprawiać? Mam nadzieję, że przyniesie mi równie wiele satysfakcji. A jeszcze większą mam nadzieję, że również okaże się choć trochę pożyteczna.

Przypominam, że mam wciąż ten sam numer telefonu: 661 147 163. Mój prywatny adres mailowy: krzysztof@kosinski.it 🙂

I przy okazji chciałbym przeprosić za – być może – zbyt patetyczny ton. Ale trudno go uniknąć, gdy człowiek zamyka coś, co trwało prawie pół życia… Proszę o wybaczenie.